V květnu roku 1997 byla založena firma REMEI CZ spol. s.r.o. jako dceřinná společnost firmy REMEI GmbH Blomberg V SRN. Podařilo se nám prosadit na českém a slovenském stavebním trhu a vybudovat uznávanou, prosperující a finančně stabilní firmu, která spolupracuje se širokým spektrem zákazníků.
Zabýváme se výrobou a prodejem barev a chemických přísad pro průmysl zpracovávající betonové směsi. Náš výrobní program zahrnuje tekuté a práškové barvy do betonu, chemické přísady pro vibrolisovaný beton, litý beton, ochranné a čistící prostředky, produkty pro vymývaný beton, ale i přípravky pro povrchové úpravy betonových výrobků.

Dodáváme své produkty a služby celé řadě výrobců betonových výrobků. Našim zákazníkům jsme schopni dodat speciální zařízení určené pro aplikaci barev i chemických přísad. Tyto stroje – dávkovací zařízení – jsou nedílnou součástí dodavatelského programu naší společnosti.

Sídlem společnosti je od jejího založení město Chomutov.

Remei pokračuje ve své podnikové stategii

Firemní skupina REMEI/BPB je spolehlivým a dlouholetým partnerem betonářského průmyslu.Naše středně velké podnikové struktuty tvoří základnu kooperační a úspěšné spolupráce s mnoha výrobci působícími v oblasti výroby betonu. Stavební materiál "BETON" nám leží na srdci, neboť " MY MÁME BETON RÁDI"

Zákazníci jsou našimi partnery

Důležitý předmět našeho podnikání spočívá v mnohaletém a ryzím partnerství s našimi zákazníky. Rychlé, profesionální a cenově příznivé dodání našich produktů je přitom pouze jedním z aspektů naší činnosti. Svoje poslání spatřujeme mnohem více v tom, že se o naše zákazníky budeme starat s odbornou péčí, hodnověrně a pružně. Tato úzká spolupráce je nepřetržitě oživována a upevňována, přičemž se rozprostírá po celém poli působnosti našich zákazníků, počínaje sestavením receptury betonu a jeho zpracováním až po zkoužku kvality finálního výrobku. Tuto spolupráci pak označujeme jako "Systémové partnerství".

Ambice

Z tohoto partnerství vyplývající očekávání zúročujeme v neustálém zlepšování naší činnosti.Jak naše produkty a služby, tak také naše interní průběhy jednotlivých činností jsou neustále vylepšovány.

Od roku 2005 jsme držiteli certifikátu ISO 9001.