O nás

V květnu roku 1997 byla založena firma REMEI CZ spol. s.r.o. jako dceřinná společnost firmy REMEI GmbH Blomberg V SRN. Podařilo se nám prosadit na českém a slovenském stavebním trhu a vybudovat uznávanou, prosperující a finančně stabilní firmu, která spolupracuje se širokým spektrem zákazníků.

Zabýváme se výrobou a prodejem barev a chemických přísad pro průmysl zpracovávající betonové směsi. Náš výrobní program zahrnuje tekuté a práškové barvy do betonu, chemické přísady pro vibrolisovaný beton, litý beton, ochranné a čistící prostředky, produkty pro vymývaný beton, ale i přípravky pro povrchové úpravy betonových výrobků. Dodáváme své produkty a služby celé řadě výrobců betonových výrobků.

Našim zákazníkům jsme schopni dodat speciální zařízení určené pro aplikaci barev i chemických přísad. Tyto stroje – dávkovací zařízení – jsou nedílnou součástí dodavatelského programu naší společnosti.
Sídlem společnosti je od jejího založení město Chomutov.

 

nahoře    Městská věž na námětí 1. Máje

     Městský park

Vánoční náměstí

Město Chomutov se nachází v západní části Ústekeho kraje na křižovatce významných železničních i silničních dopravních komunikací. Město se rozkládá při okraji podkrušnohorské pánve na jižním úpatí Krušných hor. Nadmořská výška, v níž se sídlo nachází, se uvádí 330m, nicméně reliéf katastru města je daleko členitější. Nová výstavba zasahuje až na svahy Krušných hor a rozdíl nejvyšší a nejnižší nadmořské výšky tak činní 120m.

Už v 16. století se u města těžil kamenec. V prostoru těžby pak V 19.století vzniklo kamencové jezero, které se stalo významným lázeňským a rekreačním střediskem. Vzhledem k historickým památkám i rekreačním možnostem ve městě i v okolí je dnes Chomutov zajímavým turistickým cílem. Mezi hlavní patří např. Bezručovo údolí, Kamencové jezero nebo Podkrušnohorský zoopark.

                                            Bezručovo údolí 

 Letecký pohled na Kamencové jezero

 Podkrušnohorský zoopark a Skanzen Stará ves - mlýnHlavní menu


Patička a copyright